• قوانین همکاری با کفش مارکت

قوانین همکاری با کفش مارکت

همکار محترم، در این قسمت کلیه قوانین و روشهای همکاری با کفش مارکت قرار داده شده‌اند. لطفا قبل از تکمیل فرم همکاری (ثبت محصول) کلیه شرایط و قوانین همکاری را که در این صفحه تدوین شده‌اند مطالعه نمائید. لازم به ذکر است که هدف ما رفع پیچیدگی‌های فروش کفش در فضای همیشه فعال اینترنت است؛ بگونه‌ای که فروشنده به سادگی قادر باشد محصول خود را با قیمتی معقول و منصفانه به دست مصرف کننده نهایی برساند.

شروع همکاری و قوانین

1- ابتدا حداکثر تا سه محصول خود را در فرم همکاری (ثبت محصول) ثبت نمائید.

۲- بعد از تائید کالا جهت فروش توسط کارشناسان تماس تلفنی جهت هماهنگی انجام خواهد گرفت.

۳- در تماس تلفنی محصولات مورد تائید به شما اعلام شده و شما نیز متعاقبا تعداد جفت از هر محصول را که تمایل به ارسال آن دارید را به کفش مارکت اطلاع خواهید دادید.

۴- محصول خود را جهت ارسال به باربری تحویل داده و عکس بارنامه را به شماره‌ای که طی تماس تلفنی به شما اعلام خواهد شد، ارسال فرمائید. هزینه ارسال کالا بر عهده تامین کننده محترم می‌باشد. بدیهی است در صورت عدم تطبیق کالای ارسالی با کالای تائید شده، محصولات مغایر بصورت پس کرایه عودت داده خواهد شد.

۵- تامین کننده باید فاکتور امضا و مهر شده محصولات خود را به همراه آن ارسال نماید.

۶- بعد از دریافت بار از باربری، پیامکی به شما مبنی بر دریافت محصولات ارسال خواهد شد. و نامه‌ای با سربرگ و مهر شرکت مبنی بر دریافت امانی محصول و تعداد و قیمت آن به شما ارسال خواهد شد. در صورت عدم دریافت این پیامک حتما با کفش مارکت تماس حاصل نمایید.

۷- محصولات ارسالی بصورت امانی در انبار کفش مارکت نگهداری خواهد و کفش مارکت تعهد فروش حتمی محصول را بر عهده ندارد. محصولات فروش نرفته در زمان اتمام قرارداد (سه ماه) در صورت تمایل به صورت رایگان به تامین کننده عودت داده خواهد شد. در صورت درخواست عدم همکاری از جانب تامین کننده قبل از اتمام قرارداد، هزینه عودت بر عهده تامین خواهد بود (بصورت پس کرایه ارسال خواهد شد). همچنین اگر تامین کنندگان تمایل داشته باشند می‌توانند محصولات خود را تا فروش کامل در اختیار کفش مارکت قرار دهند.

۸- در صورت فروش محصول، مبلغ آن به حساب تامین کننده ظرف یک هفته واریز خواهد شد.

۹- کفش مارکت مسئولیت هرگونه آسیب به کالای تامین کننده در انبار خود را بر عهده دارد.

۱۰- تامین کننده در صورتیکه در فرم ثبت محصول برای کالای خود ضمانت تعیین نماید، موظف است در طول دوره ضمانت هرگونه خسارت وارده به مصرف کننده را تقبل نماید. بدیهی است هزینه ارسال و دریافت بر عهده تامین کننده خواهد بود.

۱۱- جهت واریز مبالغ حاصل از فروش محصول شما در سایت، باید نام بانک و شماره حساب خود را که همنام با مشخصات ثبت کننده محصول در سایت است روی برگه A4 نوشته و امضا نموده و به همراه کالای ارسالی فرستاده شود. چنانچه تمایل داشته باشید می‌توانید از فرم آماده شده نیز برای اینکار استفاده نمائید. برای دریافت این فرم اینجا کلیک نمائید.

۱۲- تامین کننده تعهد می‌نماید که کالای تامین شده توسط وی جزو کالاهای قاچاق و غیر قانونی نخواهد بود. در غیر اینصورت کلیه عواقب و خسارات وارده به کفش مارکت بر عهده تامین کننده خواهد بود.

اسکرول