• نحوه همکاری با ما

نحوه همکاری با ما

تمام دست اندرکاران محترم کفش می‌توانند از بستر تخصصی سایت کفش مارکت جهت فروش محصولات خود استفاده نمایند. هدف ما فراهم سازی محیطی پویا، تخصصی و خدمات محور برای خریداران کفش در سراسر کشور است تا به این طریق بتوانند با قیمتی مناسب و براحتی و با چشمی باز کفش مورد نیاز خود را تهیه نمایند و تولیدکنندگان نیز بدون پیچیدگی و با قیمتی عادلانه محصولات خود را بفروش برسانند. لذا در این راستا همکاری شما عزیزان در جهت نیل به این مقصود سهم چشمگیری خواهد داشت. شما نیز می‌توانید با همکاری خود این سایت را به عنوان فرصتی جهت فروش محصولات با کیفیت خود قلمداد کرده تا به این طریق کالای داخلی با کیفیت را به دست خریداران برسانیم. در این راستا شرایط و قوانین همکاری با ما بصورت زیر خدمت شما عزیزا اعلام می‌گردد:

شروع همکاری

 

همکارانی که تولیدی آنها در شهر تبریز واقع شده است:

آن دسته از عزیزانی که در شهر تبریز فعالیت می‌نمایند، ابتدا باید به صفحه فرم همکاری (ثبت محصول) مراجعه نموده و در مرحله اول تا حداکثر سه محصول خود را جهت بررسی کارشناسان ما معرفی نمایند و برای هر محصول یک عکس را قرار دهند. همکاران ما در اولین فرصت جهت همکاری با شما تماس خواهند گرفت.

به دلیل اینکه مرکز کفش مارکت در تبریز واقع شده است، همکاران در سطح شهر تبریز می‌توانند پس از توافق با کفش مارکت و قبول قوانین همکاری سایت، حداقل یک کارتن از هر محصول خود را به صورت امانی به انبار ما ارسال نمایند. توجه داشته باشید که طبق توافق فی مابین، کفش مارکت طی نامه‌ای مهر شده به شما اعلام می‌نماید که محصول شما جهت فروش در اختیار ما قرار گرفته است. با این حال آن دسته همکاران سایت که بصورت مستمر در تامین به موقع کالا همکاری داشته باشند، می‌توانند کالای خود را بدون اینکه در انبار کفش مارکت موجودی داشته باشند به فروش برسانند. در اینصورت پس از ثبت سفارش در سایت توسط خریدار، عوامل کفش مارکت در اولین روز کاری جهت دریافت محصول از تامین کننده اقدام خواهند نمود.بدیهی است در صورت عدم تامین کالا در موعد مقرر، کفش مارکت با تامین کننده فقط بصورت امانی (موجودی داشتن در انبار کفش مارکت) همکاری خواهد نمود.

 

همکارانی که تولیدی آنها در خارج از شهر تبریز واقع شده است:

آن دسته از عزیزانی که در خارج از شهر تبریز فعالیت می‌نمایند، ابتدا باید به صفحه فرم همکاری (ثبت محصول) مراجعه نموده و در مرحله اول تا حداکثر سه محصول خود را جهت بررسی کارشناسان ما معرفی نمایند و برای هر محصول یک عکس را قرار دهند. همکاران ما در اولین فرصت جهت همکاری با شما تماس خواهند گرفت.

به دلیل اینکه مرکز کفش مارکت در تبریز واقع شده است و نیز تلاش ما در جهت خدمات رسانی سریع و بدون مانع برای خریداران، این دسته از همکاران  فقط در صورتی می‌توانند با کفش مارکت همکاری نمایند که پس از توافق و قبول قوانین همکاری سایت، حداقل یک کارتن از هر محصول خود را به صورت امانی به انبار ما ارسال نمایند. توجه داشته باشید که طبق توافق فی مابین، کفش مارکت طی نامه‌ای مهر شده به شما اعلام می‌نماید که محصول شما جهت فروش در اختیار ما قرار گرفته است. لطفا برای جزئیات بیشتر قسمت قوانین همکاری را مطالعه فرمائید.

اسکرول