• شرایط بازگشت

شرایط بازگشت

جهت خرید بی دغدغه و کسب رضایت شما مشتریان گرامی، فروشگاه کفش مارکت امکان بازگشت کالا به هر دلیلی اعم از انصراف و تعویض و تغییر سایز را فراهم نموده است. بدین جهت به خریدار فرصت ۷ روزه ای (از تاریخ ارسال توسط کفش مارکت) جهت بازگشت کالا داده شده است. بدیهی است که در صورت آسیب دیدن جعبه و برچسب یا استفاده ازکالا (تا خوردگی و..) کفش مارکت از عودت کالا معذور خواهد بود.

هزینه حمل کالای برگشتی

اگر به هر نحو خطایی از جانب کفش مارکت صورت گرفته باشد یا کفش معیوب باشد هزینه پستی باز پس فرستادن آن با کمال میل به مشتری پرداخت خواهد شد، لطفا تا زمان رسیدن کالا بدست کفش مارکت کد رهگیری مرسوله (ارائه شده توسط پست) را نگه دارید. هنگام رسیدن کالا بدست ما پیامکی به شما مبنی بر دریافت کالا ارسال خواهد شد.
در صورت انصراف از خرید یا تایید نشدن عیب کالای مرجوعی، پس از رسیدن کالای بازگشتی به انبار (که توسط مشتری و بوسیله پست فرستاده میشود) با کسر هزینه ارسال وجه مشتری به وی عودت داده می شود.
در صورت نیاز به تغییر سایز، پس از ارسال کالا توسط مشتری به انبار کفش مارکت و در صورت موجود بودن سایز درخواستی شما، کفش مورد نظر شما به صورت رایگان ارسال خواهد شد (ارسال رایگان برای تغییر سایز از تدابیر کفش مارکت جهت خرید آسوده ی شما عزیزان می باشد). در صورت عدم وجود سایز در خواستی مبلغ سفارش به همراه هزینه پستی بازگشت کالا (بازگشت به انبار کفش مارکت)به مشتری عودت داده خواهد شد. در اینصورت از شما درخواست خواهد شد که فرم عدم امکان تامین کالا را تکمیل نمائید. تغییر سایز تنها یکبار برای هر خرید امکان پذیر می باشد.

 

باز پرداخت وجه

مبلغ سفارش به فاصله ۲ روز از بازگشت کالا به انبار کفش مارکت به شماره کارت بانکی که در فرم بازگشت کالا وارد نموده‌اید واریز خواهد شد.

در صورت وجود هرگونه ابهام لطفا به بخش سوالات متدوال خریداران مراجعه نمائید. درنهایت به منظور برگشت کالا، لطفا قبل از ارسال آن فرم بازگشت موجود در لینک زیر را پر نمائید.

اسکرول